تبلیغات
president 1404 - جناب روحانی! فکر طرفدارانت که نبودی اما خوب عکس ها را نگاه کن
 
نوشته شده توسط : hamid pursoleymani parizi
 

سیدجواد میربابایی کارشناس مسائل استراتژیک

یکشبنه بیست و چهارم اردیبهشت ماه ۹۶ (کمتر از ۵ روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری)

یارانه حذف شدگان، مجدد وصل می شود

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در آستانه انتخابات ریاست جمهوری با ارسال پیامک به برخی شهروندان که قبلا یارانه‌شان قطع شده و اعتراض کرده‌بودند، از وصل شدن مجدد یارانه آنها سه روز قبل از انتخابات خبرداده است.

 خبر به شدت غیرقابل باور بود.

 آخر مگر می شود؟ مگر داریم؟  مگر این دولت نبود ۴ سال انواع و اقسام بهانه ها را جور کرد از قراردادن مردم در تنگنای اخلاقی عدم دریافت یارانه تا رفراندوم دریافت یارانه را تدارک دید و در آخر هم اقدام به حذف میلیونی افراد کرد.

مگر این وزیر اقتصاد دولت تدبیر نبود که از یارانه به عنوان مصیبت عظما یاد می کرد؟

مگر این دولت تدبیر نبود که به بهانه حمایت از اقشار کم درامد، حتی شخصی که یک خودروی ۲۰۶ داشت را پردرآمد تلقی کرد اما یک ریالی از کم کردن یارانه پردرآمد ها به حساب کم درآمدها واریز نکرد.

دولتی که اینهمه مخالفت در پرداخت یارانه می کرد و حتی آنرا اقدام پوپولیستی قلمداد میکرد واقعا به دور از ذهن هر انسان عاقلی بود که به یکبار درست سه روز قبل از انتخابات بخواهد یارانه کلیه افرادی که به عنوان پردرآمد ها حذف نموده بود مجدد وصل نماید.

خبر غیر قابل هضم بود.

با خود به فکر فرو رفتم و نتوانستم با خود کنار بیایم که چرا دولت به یکباره تصمیم به حذف یارانه گرفت و به یکباره تصمیم مجدد تصمیم به واریز سه روز قبل انتخابات یارانه ها گرفت. واقعا از درک این موضوع عاجز بودم تا اینکه…

تا اینکه کسانی را دیدم که پیامک را دریافت نموده بوداند …   بسیار عصبانی و ناراحت…    ناراحت از توهین بزرگی که فکر میکردند در حقشان شده است…

فردی میگفت سازمان هدفمندی ها بخاطر داشتن یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ بنده را حذف نمود و با اعتراضم موافقت ننمود. قطعاً واریز دم انتخاباتی یارانه توهین به شعور من است من خریدنی نیستم!

شخص دیگری که نیازمندی مالی نداشت و میگفت کل هزینه یارانه را معمولا به مستضعفین کمک میکرد  با دریافت این پیامک احساس شرم میکرد و میگفت ما طی عمرمان سعی کردیم سالم زندگی کنیم و خود را نفروشیم حال چه شده است دولت به دنبال خریدمان هست آنهم به قیمت ۴۵ هزار تومان!

آری … هر فرد نیازمند و غیرنیازمندی امروز در خود توهین بزرگی را حس میکرد. حتی آنهایی که پیامک را دریافت ننموده بودند و یارانه شان ازابتدا قطع  نشده بود!

جناب روحانی به راستی به این فکر نکردید که طرفداران شما چه پاسخی می توانند داشته باشند در برابر سوال منتقدینشان که چطور می خواهید ثابت کنید که خود را به قیمت ۴۵ هزار تومان نفروخته اید؟

جناب  روحانی شما هم به مردم انقلابی ایران توهین بزرگی کردین و هم به طرفدارانتان ظلم بزرگی کردید!

این حق طرفدارانتان نیست که رای عاشفانه شان به شما بدون توجه به عملکردتان، پولی آنهم به قیمت ۴۵ هزارتومان تلقی شود!

این کار شما معنایی جز این نداشت که عده ای میخواهند با تحقیر آمیز ترین روش ممکن، رای مردم را خریداری نمایند و خود را در مسند امور حفظ کنند!

آیا به راستی مسند ریاست جمهوری ارزش توهین به ملت انقلابی ایران اسلامی را دارد؟

اگر فکر میکنید می شود مردم را خرید سخت در اشتباهید!

ﺷﺐ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺭﻣﻀﺎﻥ ﭘﺸﺖ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ،ﺭﺯﻣﻨﺪﻩ ﻫﺎ ﺯﻣﯿﻦ ﮔﯿﺮ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ. ﺍﺯ ۱۵۰ ﻧﻔﺮ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ،۲۰ ﻧﻔﺮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ و ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺘﻦ ﺍﺯﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ ﺭﺍﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﻋﺒﻮﺭ ﺑﻘﯿﻪ ﺑﺎﺯ می ﺷﻮﺩ.  تصویر بالا صبح همان شب عملیات رمضان را نشان می دهد که در فضای مجازی منتشر شد.

در ادامه عملیات رمضان، به کانال پرورش ماهی رفتیم؛ در منطقه بودم که به اندازه چشم به هم زدنی، بالگرد عراقی بالای سر ما آمد و آتش ریخت، در همین حمله هشت نفر از رزمنده‌ها شهید شدند. یکی از رزمنده‌ها سمت چپ صورتش کاملاً از بین رفته بود. یکی دیگر از رزمنده‌ها که می‌خواست با موتور سیکلت برای همرزمانش آب ببرد، در همین حمله با شهادت رسید که ظرف آب آن هم به خون آغشته شد. شاید بگویی مردم عوض شده اند . اکنون سال ۹۶ هست و نه سال ۶۱٫ مردم به شدت گرفتارند و نوع نگرش شان عوض شده است. من به شما می گویم باز هم اشتباه کردی !

تصویر بالا متعلق است  به شهید مهدی قاضی خانی همراه با سه فرزند خود!

شهیدی که از یک منطقه محروم درست در ۳۰ کیلومتری تهران و آنهم با دستکاری در شناسنامه اش به جمع مدافعین حرم ملحق شد و درآخر هم مزدش را از حضرت زینب دریافت نمود.

قطعا تئوریسن های شما از درک داستان دستکاری در شناسنامه و دو فرزنده جلوه دادن خود برای شرکت در جمع مدافعین حرم عاجزند چراکه چندی پیش تئوریسن و عضو ارشد ستاد شما، که مشهور به فساد مالی می باشد مدافعین حرم را پولکی قلمداد کرده بود. اما برای شما گذاشتم که خوب فکر کنید!

بنظر شما مهدی قاضی خانی هایی که حاضرند برای دفاع از حریم اسلام و انقلاب اسلامی و تامین امنیت امروزی ایران اسلامی،از تمام دنیای مادی ما عبور کند و  در شناسنامه خود دستکاری نمایند و بدون توجه به عواقب بعدیش جان خود را در این راه بدهند ، آیا خریدنی هستند؟

براستی چهره معصوم دخترک کوچک شهید قاضی خانی  ها و یا دو فرزند دیگر شهید فاضی خانی ها که امثالشان در این مملکت به فراوان یافت می شود اجازه فروش رای را به مردم عزیز می دهد؟

خیر جناب روحانی!        بازهم اشتباه کردی!

این را هم خودت و هم آن مشاورت که فسادش در شهرداری تهران آوازه جهان شده است آویزه گوشتان نمایید:

ملت بزرگ ایران اسلامی خریدنی نیستند لطفا حد خود را بدانید و بیشتر از این به ملتی که انتهای آرزوهای خود را در شهادت می بیند توهین نکنید!

ملت بزرگ ایران اسلامی به توهین کنندگان سیلی محکمی میزند زینبی برخورد می کند مراقب باشید سیلی محکم ملت را نوش جان نفرمایید!

البته که همین یک اتفاق کافیست که تکلیف انتخابات را روشن نماید و راه حق را از باطل به درستی نمایان کند!

منبع: http://www.ghatreh.com/news/nn37449397
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 | نظرات ()
 
   
یکتا رایانه بزرگترین مرکز فروش لپ تاپ جنوب شرق.